Абсолютно новий Kia Ceed SportWagon!

Абсолютно новий Kia Ceed SportWagon!

Гармонія динамічного дизайну та простору.

  • Ціна від 477 048 грн.
  • Об'єм двигуна, см3 1,396
  • Максимальна потужність, к.с. / об.хв. 100 / 6 000
  • Крут. момент, Нм / об.хв. 134/ 4 000
  • Гарантія 5 років

  360 VR

  БІЛОСНІЖНИЙ

  Екстер'єр

  Ready to reinvent the game

  Зустрічайте новий Kia Ceed SW!

  Універсал, чиї динамічні лінії кузова вдало поєднуються з неймовірним простором всередині. Відтепер стиль та практичність не потребують компромісів.
  Ready to reinvent the game

  Стиль та функціональність, що вражають!

  До середньої стійки дизайн універсала ідентичний хетчбеку, проте, завдяки збільшеному задньому звісу та подовженому даху, практичне багажне відділення вміщує 625 літрів поклажі. Нехай Вас ніщо не зупиняє, адже тепер можна брати з собою не тільки най необхідніше.
  Ready to reinvent the game

  Новий KIA Ceed SW знає, що таке радість водіння.

  Завдяки новій платформі, жорсткому кузову та незалежній підвісці уніварсал KIA Ceed SW має чудову керованість.

  Інтер'єр

  Ready to reinvent the game

  Будьте на хвилі нових подій!

  З новим Kia Ceed SW це просто, завдяки повністю оновленому інтер’єру, продуманій ергономіці та новітнім технологіям. Не відволікаючись від дороги, Ви можете дистанційно керувати мультимедійною системою з підтримкою Android Auto та Apple Car Play, використовуючи, в тому числі, функцію розпізнавання голосу з використанням Bluetooth, для прослуховування улюбленої музики та прийняття телефонних дзвінків.

  Ключові моменти

  Ready to reinvent the game

  Розширте свій простір

  Новий Kia Ceed SW має не тільки надзвичайно місткий багажник на 625 літрів, а й безліч оригінальних рішень, які дозволяють отримати додатковий отримати додатковий об’єм, зручно зберігати дрібнички у додаткових ємностях та надійно фіксувати речі у багажному відділенні. Ceed SW наповнений ідеями, що полегшують ваше життя.

  Динаміка

  Ready to reinvent the game

  Завжди на вірному шляху

  Новий Kia Ceed SW пропонується з одним з двох бензинових двигунів на вибір: базовим 1,4-літровим мотором, що видає 100 к.с. або 128-сильним з робочім об’ємом 1,6 літра. Що стосується трансмісії, то покупець може віддати перевагу 6-ступеневій механічній КПП або класичному «автомату» з аналогічним числом передач.

  Безпека

  Ready to reinvent the game

  Новий рівень безпеки навіть у стартовій комплектації

  Почувайте себе в безпеці завдяки сучасним системам безпеки та допомоги водієві. Новий Kia Ceed SW має жорсткий кузов, виконаний з вісокоміцної сталі, та навіть у стартовій версії комплектуюється ефктивною гальмівною системою, а також численими електронними помічниками, що додають власникові впевненості під час щоденної експлуатації універсала.