ЗУСТРІЧАЙТЕ: НАЙШВИДШИЙ KIA В ІСТОРІЇ

Мрія ще ніколи не була настільки матеріальною. Ми створили Kia Stinger для того, щоб приносити чисте задоволення від подорожі незалежно від того, йде мова про короткий міський маршрут або далеку швидкісну поїздку.

Автомобіль мрії для раціональних людей

Ваші бажання розриваються між хвилюючими, провокаційними автомобілями, про які ви мрієте ще з дитинства, і практичними авто, що краще підходять для повсякденного життя? Рідко коли новий автомобіль може поєднати ці крайнощі. KIA Stinger - саме з таких. Найшвидший Kia в історії бренду, про який не можливо не мріяти.

Єднання протилежностей

Kia Stinger майстерно поєднує в собі риси класичного седану та справжнього спорткару. Незалежно від комплектації, кожен Stinger дарує справжнє задоволення від швидкісного водіння і дозволяє подорожувати із родиною або друзями, не забуваючи про необхідний багаж. Він приводить у захват своїми передовими технологіями та неперевершеним стилем.

Потужність, що захоплює дух!

Потужний фастбек-седан, оснащений моторами з робочім об'ємом від 2 до 3,3 літрів, має задній або повний привід та достатньо потужності, аби посперечатися з королями автобанів.

Класична простота для пристрасних водіїв

Інтер'єр Kia Stinger створено із думкою про класичні європейські автомобілі класу Gran Turismo. Просторий салон, надзвичайна увага до найдрібніших деталей і відчуття спортивності у кожній лінії.

Водій та пасажири - у центрі уваги

Незважаючи на те, що стихія Stinger - швидкість, цей автомобіль створено не тільки для водія, але й трьох пасажирів, які, завдяки довгій колісній базі, можуть подорожувати із максимальним комфортом. Всі версії автомобіля оснащені формованими передніми та задніми сидіннями з підголовниками. Версія GT може похизуватися сидіннями, оздобленими розкішною шкірою Nappa.

Світ можливостей

Stinger змусить вас шукати нові напрямки. Його кузов типу "Фастбек" з багажним відділенням об'ємом 406 л. дає достатньо простору для того, щоб взяти з собою майже все, що може знадобитися у тривалій подорожі. Спинки задніх сидінь складаються у пропорції 60:40, що дає декілька варіантів розміщення більш габаритних предметів.

Потужні "серця" для по-справжньому швидкої їзди

Українським покупцям Kia Stinger доступні два бензинові двигуни та модифікації з заднім, або повним приводом.

Повернення справжньої пристрасті

Для багатьох ентузіастів дух Grand Turismo з часом був втрачений. Від початку проектування і аж до самих тестів Stinger на Нюрбургрингу, інженери Kia робили все, аби пристрасть знову ожила. Зустрічайте провокаційний та швидкий Stinger, створений, щоб дарувати задоволення від водіння.

Наука захисту

Піклування про безпеку водія та пасажирів є невід'ємною частиною природи Stinger.