Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО») втретє взяла участь у щорічній виставці гібридного та електричного транспорту Plug-In Ukraine 2018. Гості форуму могли познайомитися з гібридом Niro і електромобілем Soul EV, послухати лекції сертифікованих технічних фахівців Kia, а також взяти участь в тест-драйві.

 

Інтерес українців до тематики «зеленого» транспорту зростає рік від року, і найкращим підтвердженням тому стала виставка Plug-In Ukraine 2018, яку в період з 2 по 4 березня відвідали тисячі ентузіастів незважаючи на несприятливі погодні умови.

 

 

У цьому році на стенді Kia були представлені дві ключові еко-моделі бренду Kia: гібридний кросовер Niro, який отримав звання «Електромобіль/гібрид року в Україні 2018» та користується стабільним попитом у шанувальників бренду, а також електромобіль Soul EV, якому ще тільки належить знайти свого покупця.

 

 

Незважаючи на велику кількість інформації багатьом не вистачає систематизованих знань про сучасні «зелені» автомобільні технології. Третього і четвертого березня фахівець тренінгового центру Kia проводив для всіх охочих лекції на тему конструкції гібридної силової установки Kia Niro, демонструючи нюанси на наочному натурному макеті.

 

 

Не по-березневому рясний снігопад не зміг перешкодити тест-драйву гібрида Kia Niro: за три дні без малого сто гостей виставки Plug-In Ukraine змогли на власному досвіді переконатися у перевагах надзвичайно економічної моделі, яка успішно продається в Україні з початку 2017 року.

 

Відмінні перспективи є і у електромобіля Soul EV, який на виставці був представлений в експозиційному варіанті для вивчення попиту. З огляду на великий інтерес до цієї моделі, дистриб'юторська компанія «Фалькон-Авто» розглядає можливість почати офіційні поставки Soul EV в Україну вже в цьому році.