Зібравши до купи найсучасніші технології, такі як системи активної допомоги водієві Drive Wise, гібридна силова установка, та помістивши їх у привабливий просторий кузов разом з численними преміальними опціями, компанія Kia Motors створила новий Niro. Автомобіль, що поєднує комфорт та актуальний дизайн кросоверів з економічністю та екологічністю "зелених" автомобілів.

Часи, коли економічні та дружні до довкілля автомобілі виглядали нудними, тепер у минулому. Kia Niro являє собою сучасний міський кросовер, що поєднує рішучий дизайн, притаманний сучасним Kia, з просторим салоном та керованістю, яка припаде до смаку активним водіям. Що стосується економічності, то її досягнуто в тому числі завдяки активній аеродинаміці.

Поєднавши зусилля 1,6-літрового бензиновго двигуна, що працює за циклом Аткінсона, та електромотора, чия енергія зберігається у літій-іонній полімерній батареї, конструктори Kia помістили під капот Niro 141 кінську силу, що піклуються про гаманець водія та довкілля.

МУЛЬТИМЕДІЙНА НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА З 8-ДЮЙМОВИМ ДИСПЛЕЄМ
Завдяки навігаційній системі, зображення якої виводиться на високоякісний сенсорний дисплей на центральній консолі, вам доведеться докласти значних зусиль для того, щоб заблукати. Додайте сюди можливість користуватися вашими улюбленими додатками завдяки Android Auto™ та Apple Car Play (2), і ви зрозумієте, що Niro - мастер комунікацій.