Міський автомобіль на всі випадки життя

Немає обмежень, коли справа стосується хетчбека Kia Rio. Цей яскравий малогабаритний автомобіль відрізняється економічністю, оригінальним дизайном та практичністю.

Ідеальний аксесуар для міста

Популярний ресторан, затишне кафе, місце для зустрічей з друзями. Ваші улюблені заклади поступово стають частиною вашого життя. Схожа історія і з Rio: цей автомобіль швидко стане членом вашої родини, викликаючи посмішку задоволення під час їзди містом.

Привабливий дизайн

У великомі місті зустрічають по одягу, тож Rio - один з кращих способів заявити про себе. Яскравий дизайн автомобіля та широкий вибір кольорів дозволять обрати хетчбек до вашого смаку!

Нехай стиль стане невід'ємною частиною вашого життя

Насолоджуйтесь універсальністю Rio, яка чудово поєднується з приголомшливим зовнішнім виглядом.

Ергономічний та зручний інтер'єр

Довершене поєднання динаміки та безпеки

Відправляйтеся в дорогу з Rio, і, разом з динамікою, отримаєте невелику кількість викидів та помірну витрату пального . Rio також має все необхідне для того, щоб захистити важливих для вас людей - міцний каркас, який поглинає енергію удару у випадку фронтальних і бічних зіткнень, системи активної безпеки та шість подушок безпеки.

Rio - ідеальний партнер для людей, що ведуть активний спосіб життя, адже для розміщення багажу відведено 288 літрів об'єму!

Ідеальний збалансоване багажне відділення нового Rio, дозволить чітко розуміти куди і як покласти всі свої речі.