Rio

Авто нових часів

Новий Rio Sedan четвертого покоління приємно здивує практичністю, багатим оснащенням та увагою до деталей. Залишаючись оптимальним вибором в якості сімейного автомобіля, він має абсолютно новий привабливий дизайн та динамічний характер.

Вражаючий з будь-якого кута погляду, надійний та сучасний водночас

Елегантні та оригінальні риси ново

го Rio Sedan роблять автомобіль помітним у щоденному потоці машин. Завдяки стрімким лініям кузова та оригінальній формі фар головного світла практичне авто викликає справжній захват!

Стильний, яскравий та практичний

Куди б ви не вирушили, готуйтесь помічати увагу оточуючих до вас і вашого автомобіля.

Коли кожна поїздка в задоволення

Високий рівень безпеки та комфорту, потужний та економічний двигун, багате оснащення - все це ви знайдете у новому Rio Sedan, із задоволенням подорожуючи шляхами країни.

Новий інтер’єр салону - ультрасучасний та затишний.

Незалежно від пори року, функції обігріву нового Rio sedan дозволять відчути під час подорожі тепло і затишок, як вдома.

Новий двигун 1.4 Kappa та Модернізований двигун 1.6 Gamma

Покупцям нового Kia Rio у кузові "седан" пропонуються на вибір два бензинові двигуни з робочим об'ємом 1.4 та 1.6 літри потужністю 100 та 123 к.с. відповідно.

Інтегрована система контролю стійкості (VSM)

Комплекс електронних помічників, який включає систему розподілення гальмівних зусиль ESC, антиблокувальну систему гальм, систему допомоги під час старту на схилі (HAC) та систему підтримання курсової стійкості під час гальмування, є надійним помічником водія у складних дорожніх ситуаціях.

Ідеально збалансований простір багажного відділення

В новому Rio Sedan для розміщення багажу відведено 480 літрів об'єму, що дозволить Вам чітко розуміти куди і як покласти всі свої речі.